Actuele baanstatus

*Laatst gewijzigd:
Baanstatus
21 mei - 06:08
19° Vandaag
3 N

Competitie NGF

Informatie en vragen
Mocht u een vraag hebben, dan kunt u ook gerust contact opnemen met een teamcaptain. De contactgegevens hebben we opgenomen in de tabel hieronder. Onder aan de pagina vindt u meerdere mogelijkheden voor het boeken van arrangementen en voorspelen. U kunt ook rechtstreeks naar onze arrangementen, klik hier

Heeft u meer informatie nodig over reserveringen van tee-times of uw reservering in ons restaurant? Dan kunt u contact opnemen met onze receptie, 0224-274050 of mail ons; receptie@golfbaandirkshorn.nl.

‌Klik op het logo van de NGF hieronder voor alle informatie over de competie 2024

Koen Dekker

Heren 1
Zondag
2e klasse H19 36 holes

cdekker@kdbv.nl

Frits Porck

Heren 2
Zondag
2e klasse H119 36 holes
Info@fritsporck.nl

Sander van Bilsen

Heren 3
Zondag
3e klasse H136 36 holes
golf@bilses.nl

Pieter van der Lippe

Heren 4
Zondag
3e klasse H135 36 holes
p.vanderlippe@quicknet.nl

Miranda Kelder

Dames 1 
Zondag
1e klasse D7 36 holes
miranda@mirackel.nl

Koen Pinkse

Heren 1
Zondag
3e klasse H236 18 (27) holes
koenensandra@quicknet.nl

Leen Biskanter

Heren 2
Zondag
4e klasse H254 18 (27) holes
Lbiskanter@live.nl

Aad Zuurbier

Heren 3 
Zondag
5e klasse H265 18 (27) holes
aadzuurbier@gmail.com

Prisca Bosma

Dames 1
Donderdag 50 +
3e klasse M36 18 (27) holes
priscabosma@me.com

Yvonne de Bie

Dames 2
Donderdag 50+ 
4e klasse M56 18 (27) holes
metdebie@upcmail.nl

Peter Kootker

Heren 1
Vrijdag 50+
4e klasse P60 18 (27) holes
peter@kootker.nl

Peter Groeneveld

Heren 2
Vrijdag 50+
4e klasse P61 18 (27) holes
dnp@dnpgroeneveld.nl

Ronald Gorter

Heren 3
Vrijdag 50+
4e klasse P56 18 (27) holes
ronald@gpfiscaal.nl

Jan Folkerts

Heren 1
Vrijdag 50+
1e klasse P214 18 holes
jt.folkerts@hotmail.com

Jos Hoes

Heren 1 
Vrijdag 65+
Hoofdklasse O9 18 holes
jwhoes@planet.nl

Joop van Woesik

Heren 2
Vrijdag 65+
1e klasse O18 18 holes
j.vanwoesik@quicknet.nl

Hans de Geus

Heren 3
Vrijdag 65+ 
1e klasse O19 18 holes
hans.de.geus@hotmail.nl

Henk Driessen

Heren 4
Vrijdag 65+
1e klasse O20 18 holes
h.c.driessen@planet.nl

Eelke Freerkstra

Jeugd 1 
Zondag
2e klasse J119 18 holes
eelke.freerkstra@outlook.com

Eelke Freerkstra

Jeugd 2
Zondag
2e klasse J118 18 holes
eelke.freerkstra@outlook.com

Voorspelen
Voor alle gasten van onze teams geldt dat er voorgespeeld kan worden tegen het voorspeeltarief. 

‌Het voorspeeltarief op Golfbaan Dirkshorn is €45,00 voor een 18-holes golfronde. Vanaf 12:00 uur bent u elke dag welkom, uitsluitend op reservering en beschikbare teetime. Ook is het mogelijk om een voordelig arrangement te nemen inclusief diner. Vraag hiervoor naar de mogelijkheden.

Reserveer uw starttijd bij onze receptie 0224-274050.
U kunt ook een mailtje sturen: receptie@golfbaandirkshorn.nl

Buggy
Reserveren van een buggy kan uitsluitend via de desbetreffende teamcaptain.

Contactgegevens
Wedstrijdcommissie Golfbaan Dirkshorn:
wedstrijdcie@golfbaandirkshorn.nl

Diner-arrangementen
Al onze voordelige voorspeelarrangementen zijn inclusief 18 holes greenfee.
‌‌Daarnaast is het mogelijk om op de competitie dag zelf ook te blijven dineren

Diner
• Dagschotel vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 24,50 p.p.
• Tweegangenmenu vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 29,50 p.p.
(voor-/hoofdgerecht of hoofdgerecht/nagerecht)
• Driegangenmenu vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 34,50 p.p.

Overnachten 
‌Voor overnachtingsmogelijkheden kunt u terrecht bij de volgende partners:

‌- Hotel Marktstad klik hier
‌- Hotel Amarath Alkmaar klik hier
‌- Villa aan ’t Wiel (tot 12 personen) klik hier

Najaarscompetitie

competitie@golfbaandirkshorn.nl
Contactpersoon: Prisca Bosma.

Let op!