Actuele baanstatus

*Laatst gewijzigd:
Baanstatus
30 januari - 07:05
Vandaag
6 N

Competitie NGF

Informatie en vragen
Mocht u een vraag hebben, dan kunt u ook gerust contact opnemen met een teamcaptain. De contactgegevens hebben we opgenomen in de tabel hieronder. Onder aan de pagina vindt u meerdere mogelijkheden voor het boeken van arrangementen en voorspelen.

Heeft u meer informatie nodig over reserveringen van tee-times of uw reservering in ons restaurant? Dan kunt u contact opnemen met onze receptie, 0224-274050 of mail ons; receptie@golfbaandirkshorn.nl.

‌Klik op het logo van de NGF hieronder voor alle informatie over de competie 2023

Jeroen Wardenburg

Heren 1
Zondag
2e klasse H18 J123 36 holes
Jeroenwardenburg@hotmail.com

Martijn Mammen

Heren 2
Zondag
1e klasse H109 36 holes
mnmammen@ziggo.nl

Pieter vd Lippe

Heren 3
Zondag
3e klasse H124 36 holes
p.vanderlippe@quicknet.nl

Sander van Bielsen

Heren 1
Zondag
4e klasse H239 27 holes
golf@bilses.nl

Rene Duijzer

Heren 2
Zondag
5e klasse H269 27 holes
rduijzer@hotmail.com

Leen Biskanter

Heren 3
Zondag
5e klasse NNB 27 holes
Lbiskanter@live.nl

 Miranda Kelder

Dames 1
Zondag
1e klasse D9 36 holes
miranda@mirackel.nl

Prisca Bosma

Dames 1
Dinsdag
1e klasse D310 27 holes
metdebie@upcmail.nl

Yvonne Met 

Dames 2
Dinsdag
3e klasse D324 27 holes
metdebie@upcmail.nl

Marcelle Snoep

Sen. Dames 1
Donderdag
1e klasse M209 18 holes
j.snoep@quicknet.nl

Henk Stenneberg

Sen. Heren 1
Vrijdag
3e klasse P35 27 holes
h.stenneberg@gmail.com

Jos Hoes

Sen. Heren 2
Vrijdag
4e klasse P68 27 holes
jwhoes@planet.nl

Peter Kootker

Sen. Heren 3
Vrijdag
5e klasse P81 27 holes
peter@kootker.nl

Ronald Gorter

Sen. Heren 4
Vrijdag
5e klasse P69 27 holes
ronald@gpfiscaal.nl

Paul Otjes

Sen. Heren 5
Vrijdag
5e klasse P79 27 holes
pc.otjes@quicknet.nl

Henk Noort

Sen. Heren 6
Vrijdag
5e klasse P82 27 holes
henknoort@quicknet.nl

Henk Driessen

Sen. Heren 1
Vrijdag
Hoofdklasse P209 18 holes
h.c.driessen@planet.nl

Hans de Geus

Sen. Heren 2
Vrijdag
Hoofdklasse P212 18 holes
hans.de.geus@hotmail.com

Joop van Woesik

Sen. Heren 3
Vrijdag
1e klasse P220 18 holes
j.vanwoesik@quicknet.nl

Jan Folkerts

Sen. Heren 4
Vrijdag
1e klasse P219 18 holes
jt.folkerts@hotmail.com

Eelke Freerkstra

Jeugd 1

jt.folkerts@hotmail.com

Voorspelen
Voor alle gasten van onze teams geldt dat er voorgespeeld kan worden tegen het voorspeeltarief. 

‌Het voorspeeltarief op Golfbaan Dirkshorn is €45,00 voor een 18-holes golfronde. Vanaf 12:00 uur bent u elke dag welkom, uitsluitend op reservering en beschikbare teetime. Ook is het mogelijk om een voordelig arrangement te nemen inclusief diner. Vraag hiervoor naar de mogelijkheden.

Reserveer uw starttijd bij onze receptie 0224-274050.
U kunt ook een mailtje sturen: receptie@golfbaandirkshorn.nl

Buggy
Reserveren van een buggy kan uitsluitend via de desbetreffende teamcaptain.

Contactgegevens
Wedstrijdcommissie Golfbaan Dirkshorn:
wedstrijdcie@golfbaandirkshorn.nl

Diner-arrangementen
Al onze voordelige voorspeelarrangementen zijn inclusief 18 holes greenfee.
‌‌Daarnaast is het mogelijk om op de competitie dag zelf ook te blijven dineren

Diner
• Dagschotel vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 24,50 p.p.
• Tweegangenmenu vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 29,50 p.p.
(voor-/hoofdgerecht of hoofdgerecht/nagerecht)
• Driegangenmenu vis, vlees of vegetarisch gerecht v.a.€ 34,50 p.p.

Overnachten 
‌Voor overnachtingsmogelijkheden kunt u terrecht bij de volgende partners:

‌- Hotel Marktstad klik hier
‌- Hotel Amarath Alkmaar klik hier
‌- Villa aan ’t Wiel (tot 12 personen) klik hier

Let op!

Driving range gesloten vanwege harde windstoten. De baan is uiteraard wel geopend!