Informatie en vragen
Mocht u een vraag hebben, dan kunt u ook gerust contact opnemen met een teamcaptain. De contactgegevens hebben we opgenomen in de tabel hieronder.

Heeft u meer informatie nodig over reserveringen van tee-times of uw reservering in ons restaurant? Dan kunt u contact opnemen met onze receptie, 0224-274050 of mail ons.

‌Klik op het logo van de NGF hiernaast voor alle informatie over de competie 2019

Babs van der Zon
Dames 1
Zondag
2e klasse D15 36 holes
06-29040761
babsvanderzon@gmail.com
Coen Leegwater
Heren 1 
Zondag
3e klasse H231 27 holes
06-82444359
coen.leegwater@gmail.com
Frits Porck
Heren 1
Zondag
1e klasse H 7 36 holes
06-11911422
info@fritsporck.nl
Pim Thijssen
Heren 2
Zondag
1e klasse H110 36 holes
06-23646683
pimthijssen6006@gmail.com
Pieter van der Lippe
Heren 3
Zondag
3e klasse H124 36 holes
06-53854527
pieter.van.der.lippe@adecco.nl
Jan Met
Heren 4
Zondag
3e klasse H125 36 holes
06-19301176
jan.met@upcmail.nl
Niek van Dorssen
Sen. Heren 1 
Vrijdag
Hoofdklasse P201 18 holes
06-13614762
ncvandorssen@planet.nl
Ruud Zoon
Sen. Heren 1 
Vrijdag
3e klasse P30 27 holes
06-82258308
rbz44@msn.com
Paul Otjes
Sen. Heren 2 
Vrijdag
4e klasse P47 27 holes
06-47061972
pc.otjes@quicknet.nl
Hans van de Water
Sen. Heren 2 
Vrijdag
1e klasse P205 18 holes
06-14599457
hans.vd.water@quicknet.nl
Jos Hoes
Sen. Heren 3 
Vrijdag
4e klasse P58 27 holes
06-54357222
jos@accountantskantoorjoshoes.nl
Henk Driessen
Sen. Heren 3 
Vrijdag
1e klasse P212 18 holes
06-53606484
h.c.driessen@planet.nl
Jan Lont
Sen. Heren 4 
Vrijdag
4e klasse P59 27 holes
06-51573112
janlontgolf@gmail.com
Hans de Geus
Sen. Heren 4 
Vrijdag
3e klasse P224 18 holes
06-22387321
hans.de.geus@hotmail.nl
Henk Noort
Sen. Heren 5 
Vrijdag
5e klasse P89 27 holes
06-53238211
henknoort@quicknet.nl
Marcelle Snoep
Sen. Dames 1 
Donderdag
1e klasse M209 18 holes
06-12100965
j.snoep@quicknet.nl
Prisca Bosma
Dames 1
Dinsdag
3e klasse D329 27 holes
06-38893066
priscabosma@me.com
Ine Lont
Dames 2
Dinsdag
3e klasse D321 27 holes
0224-295208
inelont2@gmail.com
Voorspelen
Het voorspeeltarief op Golfbaan Dirkshorn is €39,00 voor een 18-holes golfronde.
Vanaf 12:00 uur bent u elke dag welkom, uitsluitend op reservering en beschikbare teetime.

Reserveer uw starttijd bij onze receptie 0224-274050.
U kunt ook een mailtje sturen: receptie@golfbaandirkshorn.nl

Buggy
Reserveren van een buggy kan uitsluitend via de desbetreffende teamcaptain.
Diner-arrangementen
Al onze voordelige voorspeelarrangementen zijn inclusief 18 holes greenfee.

Longest Drive €49,50 (1.5 meter plank met allerlei lekkere hapjes)
Plate Service €51,50 (Dagschotel vlees of vis)

Contactgegevens
Wedstrijdcommissie Golfbaan Dirkshorn:
‌wedstrijdcie@golfbaandirkshorn.nl
Adres
Groenvelderweg 3
1746 EE Dirkshorn
0224 - 274 050
Volg en bereik ons op:
Over ons
Golfbaan Dirkshorn is een 18-holes par 72 championship course die zich kenmerkt door strakke fairways, snelle greens en een zeer goede drainage. Enkele kleine boomgroepen geven de baan een open karakter. 
NEEM CONTACT OP
Bedankt voor uw reactie. We nemen indien nodig zo snel mogelijk contact met u op.
Verstuur